29 Nisan 2013 #1769346

Ziraat Bankası Öğrencilerden Kesinti Yapılmıyor!

Ziraat Bankasında 2 hesabım var. Birini geçen sene burs kazandığın için açmıştım, diğerini de yeni üni bursu için açıldı. İlk hesabımdan daha önce 60 TL Hesap İşletim Ücreti kesildi. İki gün önce aynı hesaptan tekrar Hesap İşletim Ücreti adı altında 20 TL kesildi. İlkinde olayı pek araştırmadın ama tekrar kesilmesi olayı araştırmama vesile oldu.


Ben şu an üniversite öğrencisiyim ve öğrenci hesaplarından bu para kesilmiyor diye öğrendim. Bazı öğrenci arkadaşlarımdan da bu kesinti olmuş ve haklarını talep edip kesilen ücreti geri almışlar. Bende bugüne kadar Hesap İşletim Ücreti adı altında yaptığınız kesintilerden doğan hakkımı istiyorum.

Selman 70 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön