05 Mart 2014

Ziraat Bankası Öğrenciden Para Kesiyor

Ben Ankara'dan bir öğrenci. Ailem bana para yatırdığı zaman kesilen paraları geri alabilmek için Ziraat Bankası Etimesgut şubesine başvurdum fakat bankadaki bayan böyle bir şeyin olmadığını, benim paramın kesilmediğini savunuyor. Sanki ben yalan söylüyorum. Üstelik neredeyse 4 yıldır kullandığım kartımın 10. ayda çıkarıldığını savunuyor.


Halbuki çevremdeki çoğu arkadaşım hatta kardeşim bu kesilen paraları geri aldı. Bilmiyorum bankacı bayan bana neden öyle davrandı ama kesilen paralarımın bana geri dönmesini istiyorum. Eğer siz gereğini yapmazsanız ben gerekli yerlere çıkacak, elimden geleni yapacağım.

Şeyma 88 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön