27 Ocak 2014 #2257397

Ziraat Bankası Öğrenciden İşlem Ücreti Kesintisi Yapıyor!

Lisans öğrencisiyken bursumu almak için Ziraat Baknası'ndan hesap açıldı. Lisans öğrenimim bittikten sonra bu hesabı uzun süre kullanmadım hatta hiç kullanmadım. Yüksek Lisansa başladım ve farklı bir hesap daha açıldı.


Paraya ihtiyacım olduğunda arkadaşımdan borç istedim ve 100 tl lisans öğrencisiyken kullandığım hesabıma gönderdi saolsun. Ama parayı çekmeye gittiğimde ziraat bankası 60 tl işlem ücreti kesmiş. Biz öğrenciyiz bizim için 5 TL' nin bile önemi varken 60 tl yi nasıl kesersiniz hemde en ihtiyacım böldüğü zamanda. Kullanmadığım ı hesaptan kestiğiniz bu para ne kadar yasal. Alınan ücretin tekrar iade edilmesini istiyorum.

Aycan 53 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön