13 Eylül 2013 #2010189

Ziraat Bankası Öğrenci Hesabından İşletim Ücreti Kesiyor !

Ziraat Bankası'ndan 2008 yılında açmış olduğum hesabımı yaklaşık 3 senedir kullanmamaktaydım. Hesabıma ağustos ayında bir miktar para yattı. Bu para içerisinden 41 TL hesap işletim ücreti kesmişler. Üstelik ben şu anda öğrenci olduğumu onlara bildirmeme rağmen bana öğrenci hesaplarından da kesinti yapmaktayız dediler.


Devletin bankasının devletin öğrencisinden hesap işletim ücreti kesmesi çok abes. Çalıştığım başka bankalara öğrenci belgemi bildirmem halinde ,geriye dönük bütün ücretleri iade ederken ; Ziraat Bankası'nın böyle bir yol seçmesi ve buna devam etmesi , benim bu banka ile olan ilişkilerimi kesecektir. Çevremde bu durumu değerlendirecektir. Ücretimin iade edilmesini istiyorum.

Celal 97 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön