20 Ocak 2014 #2243416

Ziraat Bankası Öğrenci Hesabından İşletim Ücreti Alıyor

4.sınıf üniversite öğrencisiyim. Devletin bursumu çekebilmem için Devletin kendisinin açtığı hesabımdan 80 tl hesap işletim ücreti kesildi. Bu hesabı ben 'kendi isteğimle açmadım' 'devletin bana bursumu çekebilmem için açtığı bir hesap' ve siz banka sorumluları bu hesaptan hesap işletim ücreti kesiyorsunuz. Bu ne kadar doğru anlayamıyorum.


Ziraat Bankası kesilen hesap işletim ücretinin tarafıma yatırılmasını istiyorum . Sorun şurda bu hesabı kendi isteğimle açmadım, kendi isteğimle açmış olsam yaptığınız uygulamayı bir nebze anlayacağım. Başka bankayla çalışıyorum öğrenci olduğum için herhangi bir hesap işletim ücreti kesilmiyor.

Volkan 144 Okunma

Cevaplar

  • Volkan'ın Teşekkür Mesajı23 Ocak 2014

    sorun çözüldü. ilginiz için teşekkür ederim

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön