16 Mayıs 2013 #1801135

Ziraat Bankası Öğrenci Hesabından Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Selçuk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü üçüncü sınıf öğrencisiyim.Sadece son iki aylık hesap özetimi incelediğimde, Ziraat Bankası tarafından hesabımdan nisan ve mayıs aylarında iki defa ve toplamda yirmi tl hesap işletim ücreti kesilmiştir. Hesabımı açtırdığım günden beri ne kadar hesap işletim ücreti kesildiğini bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum. Öğrenci olduğum halde ve tarafımca Ziraat Bankasından hesap açtırırken defalarca sorduğum halde kesinlikle bir işletim ücreti alınmayacağı söylendi.


Bu haksız kesilen para karşısında hakkım olan paramı istiyor, Ziraat Bankası yetkililerinin bu konu ile ilgilenmelerini rica ediyorum.

Ömer 49 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön