Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Ziraat Bankası Ne Yapmaya Çalışıyor?

İsmail
16 Ocak 23:08
324

Mobil bankacılıktan bir işlem yaptığımda "şüpheli işlem " mazeretine sığınarak bankacılık işlemlerimi yapmama engel oluyorlar. Defalarca telefonla müşteri hizmetlerini arayıp sorun bildirmeme ve kayıt oluşturmama rağmen blokem kaldırılmıyor. Bu son bir ayda ikinci kez başıma geldi. Müşteri hizmetleri yetkilisi bilgilerimi alıyor, sorunu hemen çözeceğiz deniyor. Ziraat Bankası ne yapmaya çalışıyor?

16 Ocak 23:08 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz, iletmiş olduğunuz bildiriminiz Bankamıza ulaşmıştır. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş.

İsmail
17 Ocak 00:26

Bu numaradan zor da olsa kibar müşteri hizmetleri temsilcilerinize ulaşıyor derdimi anlatıyorum. Ancak sorun sizin operasyon biriminizde. Sorunuma çare bulamıyorlar.

İsmail
19 Ocak 10:18

Tüm mesuliyeti kabul ettiğimi beyan etmeme rağmen yine de blokem kaldırılmıyor. Telefonumda sizden başka en az ves bankanın uygulamasını kullanıyorum telefonumda zararlı yazılım varsa eğer neden başka bankalarda bir sorun yaşamıyorum da sadece Ziraat Bankasında sorun yaşıyorum? Kredi ve fatura ödemelerim sizin yüzünüzden gecikiyor ve çok mağdur ediyorsunuz beni. Zorunlu maaş hesabım olmasa bir dakika durmam bankanızda inanın bana

Benzer Şikayetler

Ziraat Bankası Şüpheli İşlem Bildirimi

Sebahattin
10 Temmuz 2023 14:03
1.042

Ziraat Bankası Amazon Ret Adına Şüpheli İzinsiz İşlem

Memnune
08 Nisan 00:27
232
Ziraat Bankası Amazon Ret Adına Şüpheli İzinsiz İşlem

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Şikayeti

Eda
23 Mart 17:10
254
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz