16 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1802610

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Ulaşmak İmkansız!

16 mayıs 2013 tarihinde kredi kartı ödemesiyle ilgili yaşadığım bir sorunla ilgili olarak değişik saatlerde üç kez 4440000 nolu telefonu aradım. Gerekli tuşlamaları yaptıktan sonra "sizi müşteri temsilcisine aktarıyorum"ifadesinden sonra uzun dakikalar boyunca müzik dinleyerek bekletildim.


Üç kez aramama ve ısrarla beklememe rağmen tek duyduğum müzik ve "müşteri temsilcilerimiz şu anda başka müşterilerle ilgileniyor" cümlesinden başka bir şey olmadı ve temsilciyle görüşemedim. Ziraat bankasıyla daha önceleri de pek çok kez aynı sorunu yaşadım. Ziraat Bankasının ilgili yöneticilerinin, müşterileri bankadan uzaklaştıran bu soruna acil çözüm üretmesini diliyorum.

Nilgün 29 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları