Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Hatası 5 Bin Tl'ye Mal Oldu

Sevda Sevda3 hafta önce

27.05.2020'de öğleden sonra telefonuma mesajlar gelmeye başladı Ziraat Bankası hesabınıza bu şifre. İle girebilirsiniz diye sık sık mesaj geliyordu... Anladım ki birileri hesaba girmeye çalışıyor. Hemen müşteri hizmetleri aradım. Ama telefonum dönüyor kapanıyor bir türlü arayamıyordum. Kredi çekmek istiyorum diye sesli yanıt sistemine söyledim ve bir bayana bağladım.

 Hesabıma biri girmek istiyor size bile zor bağladım telefona bir şeyler oluyor beni ilgili bölüme aktarın dedim. Biz buradan yapamıyoruz dedi şurayı arayın şu tuşlara basın anlattı. Kapattı ben tekrar aramak için uğraşırken Ziraat Bankası uygulamam silindi telefondan bir anda yüklemeye çalışıyorum yüzde 79 oluyor tekrar sıfıra dönüyor. 

o sırada beni bankadan biri aradı s*** hanım hesabınıza girmeye çalışıyorlar evet dedim sizi aramaya çalışıyorum ol uyup telefon dönüyor kapanıyor aramam bir anda telefona virüs yüklemişler dedi evet dedim hesapta para var dedim tamam merak etmeyin ben Ziraat Bankası Internet hesabını kapatıyorum dedi tamam dedim. Parayı başka hesaba aktarım Yapı Kredi hesabım var dedim gerek yok ş*** hanım hatta o bankayı da arayıp iptal edin ona da girerler dedi tamam o zaman dedim. (Ben 30.04.2020 tarihinde doğum yaptım pandemi nedeniyle çıkıp paramı çekemedim.)  

Kartı eşime versem bir ATM den çekebilir mi dedim evet dedi paranız güvende merak etmeyin dedi. O şekilde kapattık daha aramadım müşteri temsilcisini İçim rahat akşamı bekledim... Eşim tır şoförü yoldan geldi akşam kartı aldı tekrar yola çıktı 9 gibi ATM den parayı çekecek şartta 5 bin küsur para olması lazımken 950 TL para kalmış. 304 olarak 16 kere hesaptan para çekmişler. Şok oldum elim ayağım boşaldı. Sütüm kesildi. 

Hani para güvende idi. Aradım Bir daha hizmetleri neymiş efendim kartlar iptal edilmemiş. Neden edilmedi. Hata kimse. Hani para güvende idi. Lütfen ses kayıtlarını dinleyin. Ertesi gün bebeğimi bıraktım anneme Ziraat Bankası köseköy Kartepe şubesine itiraf formu doldurdum oradan İzmit adliyesine gidip dilekçe verdim... Ben o parayı altın yapsaydım şu an 10 milyar olmuştu. Hepsinin dokümanı var. Bana Ziraat Bankası dün kağıt yollamış neymiş itirazınız kabul edilmedi. Sebep senin çalışanın hatası bu...

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 3 hafta önce

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler