Ziraat Bankası Müşteri Temsilcime Ve Şubeme Telefon İle Ulaşamıyorum.

Arzu Arzu07 Eylül 21:47

Ziraat Bankası Beylikdüzü şubenizde hessbim ve param var. İnternet bankacılığını kullanıyorum. Turkcell operatör den Vodafone operatöre geçtim. Sim kartımı bloke ettiniz ve internete giremiyorum. Haftalardır 444'lü no yu, şubem ve mail ile ulaşmaya çalışıyorum. Müşteri temsilcim cevap vermiyor. Bu sebepten artık yıldım ve şubeye geldim bu sıcakta dışarıda kuyruk vardı. Yıl 2020 olmuş tüm bankalar şubeye gitmeden hizmet vermeye çalışıyor siz neden bunu çözmüyorsunuz. Bankamatikten yapamıyorum banka kartım yok bu blokeyi açmak için neden ben o kuyruğa girmek zorunda kalayım. Covid 19 var bu memlekette. Ben bu Ziraat bankasını çözemedim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Arzu 07 Eylül 23:54

(sim Kart değişikliği nedeniyle şifre gönderilemiyor. Blokeyi ATM'lerimizden kartınızı kullanarak kaldırabilirsiniz.) Zaten Ziraat aplication ile hesabıma girdiğimde bu mesaj geliyor. 444 ü arıyorum yine blokeden görüşemiyorum. Her yerden kitlediniz beni. Banka kartım yok ATM den nasıl yapıyım.

profile-icon Arzu 07 Eylül 23:48

Ben sadece operatör değiştirdim. Telefon numarası değiştirmedim. Diğer bankalar da da internet bankacılığım var ama sim kart blokesi kaldır butonu koymuşlar. Sırf bu işlem için beni şubeye getiremezsiniz. He getirttiniz o ayrı dışarıdan kuyruk basliyor. Para çeksem yatırsam ya da ft ödesem tamam mecbur gireceğim o kuyruğa ama bu işlem için ben o kuyruğa asla girmem.

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 07 Eylül 22:58

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

profile-icon Arzu 07 Eylül 21:49

Ziraat Bankası Beylikdüzü şubesi müşteri temsilcim [email protected] maillerime cevap verin

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler