07 Ağustos 2014

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyoruz

07.08.2014 tarihinde sabah 9:00 civarında Ziraat Bankası müşteri hizmetleri hattını aradım. Dakikalarca süren beklemeden sonra çıkan bayan sorunumu dinledi aktarıyorum bile demeden küt diye müzik verdi, beklettikten sonra döndü şu an sistemde güncelleme var işlem yapamıyorum kusura bakmayın sonra arayın dedi tamam dedim.


Saat 10:00 itibariyle tekrar aradım ve 42 dk. müşteri hizmetlerine bağlanmayı bekledim. En sonunda sabrım tükendi ben kapattım. Zorla ulaştığımızda da işlem yaptıramıyoruz, daha ne kadar bekletecekti acaba? Kredi kartı verirken 40 kez kendiler aramayı biliyorlar.bir çok bankayla çalışıyorum Ziraat kadar zaman alan bir banka yok. sanki 10 kişiyle çağrı merkezi kurmuş gibiler bu kadar olmaz.

Özden 352 Okunma

Cevaplar

  • Özden12 Ağustos 2014

    tarafıma herhangi bir şeklide geri dönüş yapılmamıştır.

  • Özden07 Ağustos 2014

    SAAT 13:00 OLDU VE BEN HALA ULAŞMAYA ÇALIŞIYORUM, MÜŞTERİ HİZMETİ DENEN HİÇ BİR ŞEY YOK...

  • Ziraat Bankası Temsilcisi07 Ağustos 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön