03 Şubat 2014 #2270867

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Ulaşamıyorum

Ziraat Bankası'nı bu kurumsal profesyonelliğinden ötürü kutluyorum. Yarım saattir telefonum açık bekliyorum ama tenezzül edip de bağlayan yok. Yurtdışındayım, internet bankacılığı kullanmam gerekiyor, başka IP'den giriş yaptığımdan giremiyorum. Açtırmak için müşteri hizmetleriyle görüşmem gerek ama müşteri hizmetlerinin müşteriyi hizmet ettiğini söyleyeni Allah çarpar bu gidişle.


Yurt dışındayım, Erasmus öğrencisiyim, hibemin yatacağı hesaba internet dışında başka ulaşma şansım yok. Açın şu telefonu yoksa sizin yüzünüzden sersefil olacağız burada. Bursla hibe oraya yatacak olmasa Ziraat Bankasıyla çalışmam.

İbrahim 71 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön