10 Haziran 2014

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerinden Hizmet Alamadım

Bugün kredi kartımın bir işlemi için acil olarak Ziraat Bankası'na ulaşmam gerekti. Ancak her seferinde yaklaşık 10-15 aramada düşürebildiğim 4440000 nolu telefonda 3 kez başarı ile telefonun açılmasına şans bulabildim. Ulaştığım sadece telesekreterdi elbette, 1. sefer de 17 dakika, 2.sefer de 24 dakika ve 3.seferde de 21 dakika tele sekreter de bekledim.


Hep aynı kaydı okuyan bir tele sekreterden öteye gidemedim. Benzer tele sekreterler de, bekleyenler arasında kaçıncı olduğunuz ve takribi bekleme süresi ifade ediliyor, tabi müşterisine saygısı olan ve telefonun cevaplanması kaygısı taşıyan işletmeler için. Ziraat Bankası'nın belli ki böyle bir kaygısı ve de saygısı yok.

Serdar 409 Okunma

Cevaplar

  • Serdar13 Haziran 2014

    Ziraat Bankasının müşteri memnuniyeti konusunda herhangi bir çabası asla yok. Tamamen prosedür tamamlamak için içi boş bir mail atıp cevap vermiş pozisyonu alıyorlar. Çok zeki bir yetkilileri bana yoğunluktan müşteri temsilcisi telefonuna ulaşamadığımda tekrar aramamı öneriyor. Sadece komik olduklarını söyleyebilirim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi10 Haziran 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön