18 Mart 2013 #1690951

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmedi!

Kur değişim ücreti kesiliyor mu kesiliyorsa ne kadar diye bilgi almak için aradım. Fakat her konuştuğum personel bu durumdan bihaber aynı zamanda sorunu çözmek yerine beni sizi ilgili birime aktarıyorum diyerek başlarından savdılar. En son 4. personelle görüştüm kendisi de konu hakkında bilgili değil ve 21 dk. hatta bekletmesine rağmen bilgide edinemedi beni bilgi edinme birimine aktarmak istedi zaten bilgi edinme birimi beni kendisine aktarmıştı. Çok bankayla çalıştım fakat bu kadar böyle personel göremedim. Aynı zamanda kur değişim ücretleri Ziraat Bankasının resmi internet sitesindede bulunmamakta. Bugün 2013 te ben bankamın benden ne kadar ücret keseceği hakkında bilgi edinemiyorum.

Mehmet 48 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Eylül 2013

    kamu iktisadi teşebbüsü olması sebebiyle marjinal fayda yok denecek kadar az. Gizli işsizlik tavan yapmış gördüğüm kadarıyla. "devlete kapağı at oh kafan rahat" mantalitesiyle çalışan personele sahip olduğu müddetçe işleri çok zor.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön