27 Ağustos 2013 #1979039

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Hizmet Vermiyor!

Yurt dışında çalışan bir Ziraat Bankası müşterisiyim. İnternet işlemleri için verilen parolamı unuttum ve yenisini alma konusunda banka zerre miktarı yardımda bulunmuyor. Hiç bir bankada olmayan bir uygulama yaparak , sadece şubeden parola alabileceğimi söylüyorlar. Ama ne güzel tesadüf ki beraber çalıştığım, internet bankacılığı açık olmayan bir arkadaşım 2 dakikada internet bankacılığını açıyor ve parola/şifresini alabiliyor.


Bu durumun tezatlığını ve şikayetçi olduğumu belirtmek için müşteri hizmetlerini arıyorum ve müşteri hizmetleri telefonu yüzüme kapatıyor. Zorunda olduğum için bu bankayı kullandım. Bir daha kullanmayacağım bir banka.

Ali 56 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön