20 Eylül 2013 #2022322

Ziraat Bankası Müracaatıma Kayıtsız Kaldı!

05.08.2013 Tarihinde Isparta merkez de bulunan Ziraat Bankası'na, adıma kayıtlı hesapların kapatılması için müracaatta bulundum. İlgili gişe görevlisi çeşitli bahanelerle işlemimi yapmak istemedi, daha sonra başka bir görevli müdahale ederek dilekçe yazmamı istedi. Dilekçemde adıma kayıtlı hesaplarımın kapatılarak tarafıma bilgi verilmesini istedim.


Aradan bir ayı aşkın bir süre geçmesine rağmen hesaplarım kapatılmadı ve dilekçeme cevap verilmedi 13.08.2013 tarihinde bu durumu Ziraat Bankası müşteri şikayet bölümüne maille bildirdim. Aradan bir haftaya yakın bir süre geçmesine rağmen bana hala dönüş yapmadılar. Hesaplarımın acilen kapatılmasını istiyorum.

Rıdvan 69 Okunma

Cevaplar

  • Rıdvan23 Eylül 2013

    ziraat bankasını gerekli ciddiyeti gösterdiğini düşünmüyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön