26 Şubat 2014

Ziraat Bankası Müdürü Üzerime Yürüdü!

24.02.2014 tarihinde Ziraat Bankası Kurtköy Şubesinden kredi borcumuzu kapatmak için bankaya gittik. Hesap sahibi olmadan işlem yapıldı. Ben imza yetkimin olmadığını söyleyerek babamı yanıma çağırdım. Sonrasında personele soru sorduğumda ''hesap sahibi olmadan sizinle konuşamam, muhatabım değilsiniz'' diye yanıt aldık.


Müdürle görüşme talep ettik fakat müdür bey bizimle alaylı bir şekilde konuştu. Sorduğumuz sorulara cevap vermemekle beraber bizi bankadan kovdu. İsmini sorduğumda ise bana bağırarak üstüme yürüdü. Araya çalışanlar girdi. Bankayı temsil eden bir müdür, kredisini kapatmaya gelen müşterisini dövmeye kalktı. Böyle bir insan müdür koltuğunda kesinlikle oturtulmamalı.

Dilek 214 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön