12 Nisan
#11836343

Ziraat Bankası Mersin Çiftliköy Şubesi Dönüş Yapmadı!

Ödemesinde zorluk çektiğim kredi kartı borçlarımı yapılandırmak adına Mersin Çiftlikköy Ziraat Bankası şubesine şubat ayı içerisinde başvuruda bulundum. İşlemleri bayan bir çalışan yaptı, diğer bankalardaki kredi kartlarımı kapatmamı ve hiçbir şekilde ödeme yapmamı söyledi ve bana dönüş yapacağını söyledi. Kesin çıkabileceğinide belirtti. Daha sonra 15 Mart'ta beni aradı aramayı görmedim tekrar dönüş yaptım defalarca aradım dönüş olmadı.


Bugün bankanıza gittim ve başvurunun kapandığını beni defalarca aradığını ulaşamadığını söyledi. Beni, aramadı ve aramalarıma dönüş yapmadı. Bende işlem gerçekleştiğinde bana döneceğini söylediği için güvendim çalışanınıza, bekledim. Bu süreçte diğer bankalara ödeme yapmadım borcum birikti ve en önemlisi banka sicilim kirlendi ve ödemeleri yapabilsem Ziraat Bankası'na müracaat etmezdim. Ben belgeleri teslim ettim bankanıza başvurdum bu benim hakkımdı. Ziraat personeline güvenmem büyük bir hataydı.

Nurdan Nurdan 1.331 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi12 Nisan

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları