23 Ekim 2013
Yorum Yap
#2075731

Ziraat Bankası Maxipuan Kampanya Koşulları!

Ziraat Bankası maximum kartla yaptığım akaryakıt alışverişi sonunda kartıma hediye maxipuan yatmış fakat kampanyanın tarihini bir gün geçirdiğim için hediye maxi puan geriye gitmiş. (Dün baktım karta yatmış yarın alırım dedim bugün gittim süresi bitmiş). Bir kere insan veya kuruluş verdiği hediyeyi geri alır mı. Sonra her kampanyada sürekli mesaj atıyorlar. Alışveriş yapın diye bir mesaj da bunun için at.


Kampanyanın son günü diye bunun için bankayı aradım herhangi bir şey yapamayız dediler. Bende en kısa süre içinde bu bankanın ve maximum kartımı iptal ettirme kararı aldım. Darısı diğer mağdurların başına aynı durum başka arkadaşlarında başına gelmiştir sesimizi duyuralım.

Mustafa Mustafa 63 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Ekim 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler