08 Şubat 2016
#4846221

Ziraat Bankası Mahkeme Kararına Rağmen Kredi Kullanım Ücreti İadesi Yapılmadı!

Ziraat Bankası'ndan çekmiş olduğum kredi dosya masrafının geri iadesi için Tüketici Hakem Heyeti yaklaşık 4 ay önce 30*** dosya numarası ile karara bağlanmış olmasına rağmen 1029 TL para iadesi halen hesaba yatırılmamıştır. Para iadesinin yapılmasını en kısa sürede yapılmasını istiyorum. Bu konuda hiçbir şubeden ve telefon bankacılığından bilgi verilmemektedir.

Lütfullah Lütfullah 258 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lütfullah26 Nisan 2016

    Ilgili şikayetimi buraya yazana kadar, onlarca defa Ilgili banka şubesini ve banka genel merkezini dahi aramama rağmen sonuç alamamistim. Buraya yazmis olduğum şikayeti takiben 1,5 gün içerisinde Ziraat bankası gerekli odemeyi tarafıma yapmistir.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları