01 Nisan 2013 #1716240

Ziraat Bankası Mahkeme Kararı Uygulanmıyor!

Yenimahalle Kaymakamlığı Tüketici Sorunları Hakem Heyeti Başkanlığı'nın 14. 02. 2013 tarihli kararı uyarınca tarafıma iade edilmesi gereken 1. 191. 52 TL lik dosya masrafı geri ödemesi Ziraat Bnkası ostim şubesi tarafından mahkeme kararı hiçe sayılarak tarafıma eksik ödenmek istenmektedir(şubenizdeki müşteri ilişkileri sorumlusu tarafıma 600 TL ödeme yapılabileceği söylemiştir, ancak ben elbette bu rakamı kabul etmiyorum).


Kararda da belirtildiği gibi hakem heyetinin verdiği karar her iki tarafı da bağlamaktadır. 1. 191. 52 TL lik dosya masrafı geri ödemesinin tarafıma en kısa sürede ödenmemesi halinde konuyu her türlü yasal haklarımı kullanarak adli sürece taşıyacağımı tarafınıza bildiririm.

Erkan 58 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı04 Nisan 2013

    Banka, şikayetimin sitenizde yayınlanmasının ardından benimle iletişime geçti ve paramı ödedi (2 ay gecikmeli de olsa). Sitenize en içten teşekkürlerimi sunar iyi çalışmalar dilerim.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön