17 Ekim 2014

Ziraat Bankası Mağdur Etti

2014 mayıs ayında Dağkapı şubesinde arkadaşımın kullandığı krediye kefil oldum ve arkadaşım ödemedi. Takibe düşmek üzere ve borçlu sigortalı olarak bir işte çalışıyor. Bankanın önce borçluya gitmesi gerekir borcu tahsil etmek için. Borçlunun çalıştığı yerin adresini telefonunu dahili numarasını maaş aldığı bankayı bütün bilgileri şubeye vermeme rağmen şube sürekli beni arayıp taksiti yatırmamı istiyor ve ben o kişiye ulaşabileceklerini düşünüyorum.


Ayrıca ben Ofis şubesine gidip bankacıdan kişiye borcum olan 2600 lirayı borçlunun kredi hesabına yatırmasını istememe rağmen borçlunun vadesiz hesabına yatırmış ve borçlu parayı çekti. Böyle önemli bir konuda nasıl böyle dikkatsiz davrandı?

Sibel 6.046 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön