18 Nisan 2013

Ziraat Bankası Mağdur Ediyor!

2010 yılında yapracık Toki ev sözleşmesi için tarafıma Ziraat bankası başkent şubesinden zorunlu bir hesap açıldı hesabı açan bayana lütfen hesabımda hiç para olmasın hesap işletim ücreti alınmasın dememe rağmen 0. 14 lira bıraktı hesapta para olduğu müddetçe ücret alınır dedi hiç bir şeyde yapamadım zira mecburdum hesap açtırmaya şu anda Antalya dayım hangi şubeye gitsem hesap hareketlerimi vermiyorlar kendi şubenizden halledeceksiniz deyip geçiştiyorlar bankaya 2 ay önce mail yazdım cevap bile gelmedi bu nasıl iş sırf bunun için Ankara ya mı gideceğim teknoloji çağında bu mağduriyet niye lütfen mağduriyetim giderilsin ve hesap hareketlerim tarafıma bildirilsin.

Zeynep 83 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep22 Nisan 2013

    ziraat bankası tarafıma İlgi: İlgi: 18.04.2013 ve 1394_BYS13025386 sayılı bildiriminiz. İlgide belirtilen şikayetiniz ile ilgili olarak yapılan değerlendirme sonucunda, Başkent-ANKARA Şubemizce tarafınıza bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunar, esenlikler dileriz. şeklinde mail göndermiş ancak tarafıma hiç bir şekilde bildirim olmadı bu neyin nesi anlamadım saygılar .

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön