30 Nisan 2013
#1771031

Ziraat Bankası Maaşımı Başka Bir Bankaya Almak İstiyorum!

Bir kuruş borcum olmadığı ek hesap maaş avansı ne varsa kapattığım halde hala maaş hesabımı başka bir bankaya almama izin vermiyorlar ve sürekli bu yazıyla karşılaşıyorum, 'Kredi borcunuz bulunduğundan dolayı, sadece şube değişikliği yapmanıza izin verilmiş olup, banka değişikliği yapmanız engellenmiştir. ' Ziraat bankasının bu engellemeyi maaş müşterisini kaybetmemek adına müşterilere kredili mevduat hesabı açıp kredi çekmiş gibi göstermeleri müşterinin özgürlük hakkını kısıtlamaktır. Şube deki personelin bu konu hakkında ki ilgisizliği Bizlik bir durum yok Sgk ile görüşün deyip baştan savıyorlar.

Hasan Hasan 239 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan08 Mayıs 2013

    10 gün olmasına rağmen şikayetim çözülmüş değil.Burda herkese aynı cevabı yazıp ilgilenmiyorlar.Hiçbir hakları olmadığı halde sistemden blokeyi kaldırmıyorlar.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları