21 Ekim 2016 #6743317

Ziraat Bankası Maaş Hesabımın Tamamına Konulan Bloke Kaldırılmalı!

Kamuda memur olarak çalışmaktayım. Maaşımı Sarayköy Ziraat Bankasından almaktayım.


Maaşımdan otomatik olarak icra kesintisi yapılmasına rağmen, maaş hesabımın tamamına bloke konulmuştur. Konuyla ilgili Sarayköy şubesine başvurduğumda Denizli 5. İcra Müdürlüğüyle görüşmem gerektiği söylendi. Denizli 5. İcra dairesine başvurduğumda kendilerinin maaş hesabına bloke konulmasına dair bir talepleri olmadığını belirterek tarafıma yazılı belge verdiler.


Verilen belgeleri Sarayköy Ziraat şubesine ulaştırmama ve dilekçe ile blokenin kaldırılmasını istememe rağmen halen bloke kaldırılmamıştır. Faturalarımı kiramı ve yaşamsal giderlerimi karşılayamadığımdan mağdur durumdayım. Mağduriyetimin giderilerek maaş hesabımdaki blokenin kaldırılmasını istiyorum.

Halis 329 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön