02 Eylül 2013 #1987853

Ziraat Bankası Maaş Hesabımdan İşletim Ücreti Aldı!

37**88 nolu Ziraat Bankası müşterisiyim. 657 'ye tabi devlet memuruyum ve maaşımı da kurumumuzun anlaşması gereği Ziraat Bankası'ndan almaktayım. 26 Ağustos 2013'te hesabıma bir yakınımdan bir miktar havale yapıldı. Havale yapıldığı günün ertesi günü hesabıma baktığımda 40 TL hesap işletim ücreti kesildiğini gördüm ve şaşırdım.


Ben her ay maaşımı bu bankadan alıyorum ve benden hesap işletim ücreti kesiyorlar. Şubeye gittiğimde de "bir şey yapamayız" diyorlar. Ben böyle bir banka görmedim. ** Bankası'ndan ve **bank'asından tüm havale ve EFT' lerimi tamamen ücretsiz yapmama rağmen, maaş aldığım Ziraat bankası tüm bu işlemlerden masraf alıyor. Ziraat Bankası'nın kendisini gözden geçirmesi lazım.

Neşe 48 Okunma

Cevaplar

 • Neşe06 Eylül 2013

  Ziraat bankasının müşteri sorunun önemsediği yok, herkese aynı standart cevabı kopyalayıp yolluyor. Müşteri politikası 0..

 • Neşe05 Eylül 2013

  Ziraat Bankası şikayetimin değerlendirmeye alınacağını yazmış ama şikayetlerimizi ne değerlendiriyor ne de umursuyor. Sorunlarımıza en ufak bir çözüm girişiminde bulunmuyor.

 • Neşe05 Eylül 2013

  Ziraat Bankası şikayetlerimizi umursamıyor, sorunlarımızı çözmek için en ufak bir girişimde bulunmuyor.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön