20 Eylül 2013

Ziraat Bankası Maaş Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

İşimiz gereği Türkiye'nin ücra ilçelerinde görev yapmakta ve mecburen T.C. Ziraat Bankası'na hesap açtırmaktayım. 14049250 no'lu ve 12886284*** T.C. no'lu müşterisiyim ve 6 ayrı yerde ve semtlerde hesap açtırmış ve maaşlarımı bu hesaplardan almış bulunmaktayım.

Kurumum gereği maaşımı başka bankadan almaya başladıktan sonra 6 hesabımın 4 ünden işlem yapmamama rağmen toplamda 100 TL üzerinde hesap işlem ücreti adı altında param kesilmiştir.

T.C. Ziraat Bankasının gereksizce kestiği paramın tarafıma iade edilmesini rica ederim. Tüketici mahkemesine müracaat etmeden önce buradan müracaat etmek istedim. Saygılarımla.

Mehmet 117 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön