17 Eylül 2013
Yorum Yap
#2017058

Ziraat Bankası Maaş Anlaşmasına Rağmen Kredi Kartı Aidatı Kesti!

Çalıştığım kamu kuruluşunun Ziraat Bankasıyla maaş anlaşması olmasına ve bu anlaşma gereği kredi kartı yıllık aidatlarının alınmaması gerekliliğine karşın, Mayıs 2013'teki kredi kartı ekstresinde 25 TL tutarında aidat kesintisi gördüm.


O zamandan beri defalarca kez bankaya ulaşmama ve sorunu bildirmeme rağmen ve hatta istekleri üzerine dilekçe ile faks çekmeme rağmen merkezden yasal standart cevaplar dışında bir cevap alamadım.


İnternet bankacılığında sözde benim için atanmış özel müşteri temsilcisine defalarca mail attım hiç umursamadı telefonla ulaşamadım mesaj bıraktım yine umursamadı. Bu nasıl müşteri temsilcisidir anlamadım. Umarım artık arayan bir yetkili olur kartı iptal ettirmeden..

Serkan 107 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler