03 Eylül 2013 #1990683

Ziraat Bankası KYK Borç Ödemesi!

Ziraat Bankası Tuzla şubesine kendim çalıştığım için her ay annem tarafından gerçekleştirdiğim kredi ödemelerimde haziran ayında şube görevlisi haziran ayı taksidi yerine "son ödeme tarihi 2014" olan yüksek lisans taksiti ödememi tahsil etmiştir, durumu hemen fark etmediğim için bir aksiyon almadım.


Ertesi ay aynı yanlış tekrar yapılarak iki ay gecikmeye düşmeme sebep olunmuş ve ödemelerim vergi dairesine yönlendirilmiştir. Şube görevlileri yapılacak bir şey olmadığını belirttiler ama bu gecikme 5 yıl KKB'mde görülecektir ve ileride kredi alma durumumda olumsuz etkileyecektir. Bu konuda bir aksiyon almanızı ve tarafıma dönüş yapmanızı rica ediyorum.

Yasemin 83 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön