23 Ocak 2014 #2252404

Ziraat Bankası Kullanmadığım Karttan Alınan Kart Ücreti!

SGK tarafından 18.12.2013 tarihinde bankanıza yatırılmış olan maaş ücretimden 62,66 TL kesinti yapılmıştır. Bu kesintinin nedeni, tahminen 2005 yılında Geyve-Sakarya şubesinde aktif etmiş olduğum ve yaklaşık olarak 2007 yılından bu yana kullanmadığım hesap kart ücreti adı altında kesinti yapılmıştır. Ayrıca SGK tarafından yatırılmış olan bu tutarı Güneşli- İstanbul şubenizden tahsilat işlemi gerçekleştirdiğim sırada 10 TL işlem ücreti adı altında kesinti gerçekleştirilmiştir.


Kullanmadığım ve kartı elimde olmayan bir hesabın kullanım adı altında kart ücreti neye istinaden kesilmektedir? Kesilmiş olan toplam 72,66 TL' lik tutarın tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.

Tuğba 61 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön