26 Mart
#11764036

Ziraat Bankası Kredi Yapılandırmıyor

Ziraat Bankası Ankara Keçiören Yükseltepe şubesinden 1.98 oranıyla kredi kullandım, faizler 1.28 e düştüğü için yeniden yapılandırmak maksadı ile tekrar bankaya gittiğimde müşteri temsilcim B*** hanım bunun mümkün olmadığını yapılandırmaların kapalı olduğunu genel merkezle görüşmemi söyledi. Ki daha önce otomatik ödeme talimatımın iptal edilmesini o adreste artık oturmadığımı kendisine belirttim. Bulunduğum yeni adresin faturalarını istedi.


Ben otomatik ödemek istemiyorum faturalarımı ki şu an ki adresimde zaten faturalı değil kartlı olduğunu belirttim ama kendisi gayet lakayıt bir tavırla size kredi bu şartlar altında çıktı, fatura getirmezseniz bu şekilde kesilmeye devam edecek şeklinde bir cevap verdi. İyi de anlamadığım konu şu otomatik ödeme vermeyince kredi neden çıkmıyor mecbur muyum değilim ama bu tüm kredi kullanacak kişilere dayatılıyor.Maalesef ki ne BDDK ne de bankacılık Tüketici Hakem Heyeti bu işe müdahale edemiyorlarmış.


Genel merkeze ulaşayım dedim fakat müşteri hizmetlerinden bir müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün değil tabii ki kart almak ya da başka bir hizmet satın almak isterseniz hemen ulaşabilirsiniz ancak satış dışında başka bir muhataba ben ulaşamadım.
Son olarak ben Ankara da inşaat firmasında konut satış uzmanlığı yapıyorum ve hatırı sayılabilecek 570 dairelik bir proje ben gerek Yükseltepe şubesi çalışanı B** hanım gerekse Ziraat Bankası'na bundan böyle müşteri göndermeyeceğim.Kendim mağdur olup bir de başka insanların mağdur olmasına müsaade etmeyeceğim

Levent Levent 1.744 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Levent29 Mart

  • Ziraat Bankası Temsilcisi26 Mart

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları