21 Ocak 2014 #2248463

Ziraat Bankası Kredi Yapılandırma!

13 ocak tarihinde Sikayetvar.com üzerinde bir şikayette bulunmuştum. Banka ilgilileri konu ile alakadar oldular fakat gelen tek cevapta beni şubeye yönlendirdiler. Şubem aradı şube müdürüyle konuşacaklarını söylediler ama hala değişen ya da gelişen bir sonuç olmadı.


7 yıllık kullandığım kredimi ayda yaklaşık 3.600 tl olarak 29 aydır yatırdım. Fakat kalan taksitleri ödeyemiyorum. Aylardır şubeden netice alamadım.İlk yıl düşük taksit sonraki yıllarda artan rakamlı olduğu için yeniden yapılandırma olmuyormuş. Zaten yapılandırırken yeniden faiz alıyorlar. Artık ödeyemiyorum. Evim de ipotekten satılacak.Çok zor durumdayım. Lütfen bana yardımcı olun.

Saim 89 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön