17 Ekim 2016 #6710710

Ziraat Bankası Kredi Ve Kredi Kartı 72 Ay Taksitlendirilmesi ve Maaşa Bloke Konulması

Bankanız maaş müşterisi olarak mevcut kredimi ve kredi kartı borcumu yeni çıkan yasa kapsamında 72 ay taksitlendirilmesi için şubeye başvurumda onay verilmediği tarafıma belirtilmiştir. Konuyu bankanız iletişiminden size yazdığım yazımın cevabında tekrar şubeye başvurmam istenmiştir ama şube başvurumda zaten olumsuz yanıt aldığımı size belirtmiştim. Bugüne kadar ödemelerimde hiçbir gecikme olmamıştır. Bu yasa kapsamında bankanıza olan kredi ve kredi kartı borcumu 72 ay taksitlendirilmesini arz ediyorum. Ayrıca 2 aydır ayın 17 sinde olan kredi ödemem için ayın 15'inde maaşıma bloke koyuluyor ve bu sebeple mağdur oluyorum. Gereksiz yere maaşıma bloke koyulmasını istemiyorum. Zaten kredimi zamanında ödemesini yapıyorum. Niye bloke koyuyorsunuz ki?

Serdar 848 Okunma

Cevaplar

  • Serdar21 Ekim 2016

    Teşekkürler bugün yapılandırma olayını gerçekleştirdim. Özellikle şubedeki banka görevlisi Eda hanım çok ilgilendi ve çok güler yüzlü teşekkür ediyorum.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön