Ziraat Bankası Kredi Ödemesi Yapamıyorum

Furkan Furkan29 Kasım 2020 02:32

Pandemi dönemi başlarında Ziraat bankasından ihtiyaç kredisi çektim. Ödemesi bu ay başlayan kredinin taksitini her yolu denememe rağmen ödeyemiyorum. ATM lerde böyle bir seçenek yok. Ancak gönderdikleri mesajda ATM'lerden ödenebileceği yazıyordu. Müşteri hizmetlerine bankalarında bir hesap/ürünüm bulunmadığı için bağlanamıyorum. Herhangi bir muhatap bulamadım. Ama kredim var. Bu da bir hizmet sonuç olarak. Şubeye gitme imkanım yok ödeme tarihi geçmesini istemiyorum. Konu hakkında çözüm üretilmesi, bir ödeme yöntemi önerilmesini rica ediyorum!

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 29 Kasım 2020 09:19

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Burhan 29 Kasım 2020 16:39  

  Aynı sorun bende de var bir çözüm bulabildiniz mi? Ayrıca evde karantinadayım dışarı çıkamıyorum tek çözüm bankaya gitmek sanırım onu da yapamıcaz IBAN mesaj olarak göndermek çok mu zor böyle saçma bir banka görmedim faiz işlerler şimdi.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Furkan 29 Kasım 2020 16:41  

  Çözüm bulamadık daha ama bankaya gitmek lazım sanırım dediğin gibi

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler