Ziraat Bankası Kredi Notu Sorunu

Hülya Hülya18 Şubat 00:44

8-9 yıl önce gibi bankanızdan kredi kullandım. Bir eğitim kurumunda çalışıyordum. Kurumun zengin ortakları da bana kefildi (Çünkü ortak anlaşmazlığı yüzünden maaş alamıyorduk, çekmek zorunda kaldım).

Sonra o şehirden başka şehre taşınma derken günlük ödeme sorunları oldu. Sonra elime geçen toplu para ile krediyi kapattım. Bugün eşim ile konut kredisi için başvuru yaptım. Karşıma o durum çıktı.

Kara listeye ya da avukatlık olmadım. Başka bankalarda kredi puanım yüksek iken Ziraat kabusum oldu. Bu nedenle kredim onaylanmazsa tüm birikim ve çabam boşuna mı gidecek. 8 yıl önce adamın temsilcileri tak diye krediyi elime sayarken bugün büyük hayal kırıklığına sebep oldular. Bu sorun nasıl hallolacak?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Ziraat Bankası Logo Ziraat Bankası 18 Şubat 08:10

Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler