11 Eylül 2015

Ziraat Bankası Kredi Masrafı Geri Ödeme Yapılamıyor

2014 Ağustos'ta konut kredisi kullandık. 2 ay kadar sonra tüketici mahkemesine kredi masrafını geri almak için başvurduk ve geri ödeme kararı bilgisi geleli 2 ayı geçmesine rağmen aradığımızda 3-4 ayı bulabilir diyorlar. Daha önce geri ödemeleri şube yapıyormuş hızlıca ödeniyormuş Fakat Genel müdürlük geri ödemeleri yapacak diye karar alındığından bizi 6-7 ay bekletebiliyorlar. Bu nasıl keyfiyet anlamadım? Faiziyle ödenmeyecek nasıl olsa diye banka bize hakkımız olan parayı istediği kadar uzatabiliyor fakat vatandaştan ödeme alacak olsa gün gün faiz işletir bu adaletsizliği şikayet ediyorum! Ve en kısa sürede hakkımı mahkemede arayacağım.

Hüseyin 287 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin18 Eylül 2015

    Çok ilgilendiler sağ olsunlar. Onlara iletilmeyen tebligatı ellerimizle ilettik fakat sonuç yine değişmiyor maalesef. Hakem heyetinin tebligatını verdiğimiz şube, tebligatı Genel Müdürlüğe ileteceklermiş, 4-5 ay sonra ödeme yapılabilecekmiş. miş miş miş.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Eylül 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön