05 Ağustos 2015
#3434975

Ziraat Bankası Kredi Masraf İadesi Hakkında!

Ziraat Bankası'ndan 2014 Haziran ayında çektiğim 28 bin liralık ihtiyaç kredisinin masraf iadesini başvurumun üzerinden 8 ay geçmesine rağmen tek bir geri dönüş bile alamadım. Banka Genel müdürü yaptığı açıklamada bankaya başvurulduğu anda paranın iade edileceğini söylemesine rağmen ne yazık ki Ocak ayında yaptığım iade başvurusunun üzerinden 8 ay geçti param iade edilmedi. Bunun üzerine bana herhangi bir bilgilendirme zahmetinden de bulunulmadı.

Turgay Turgay 357 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Turgay29 Ağustos 2015

    Ziraat Bankası'ndan 2014 Haziran ayında çektiğim 28 bin liralık ihtiyaç kredisinin masraf iadesini başvurumun üzerinden 8 ay geçmesine rağmen tek bir geri dönüş bile alamadım. Banka Genel müdürü yaptığı açıklamada bankaya başvurulduğu anda paranın iade edileceğini söylemesine rağmen ne yazık ki Ocak ayında yaptığım iade başvurusunun üzerinden 8 ay geçti param iade edilmedi. 5 Ağustos tarihinde yaptığım şikayet başvurusuna herhangi bir geri dönüş yapılacağı notu düşülürken. Aradan geçen 20 günde herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır. Konu iile ilgili acil dönüş beklemekteyim.

  • Turgay13 Ağustos 2015

    Ziraat Bankası hala cevap bekliyorum. Ne bu rahatlığınız...

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Ağustos 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları