18 Şubat 2015

Ziraat Bankası Kredi Komisyon Ücreti İadesi

Ziraat Bankası Genel Müdürü H*** A. kredilerden alınan masraf ve komisyonların iadesine ilişkin, "Aldığımız komisyonları tamamını geri veriyoruz. Artık mahkemeye gitmesine gerek yok zaten kaybediyoruz, bürokrasiyi de kaldıralım aradan bunu ödeyelim dedik" dedi. Bende bugün bankamla iletişime geçerek bu talepte bulunmak istediğimi belirttim ama bankam bana kesin olarak böyle bir şey yoktur ve yasalara dayanarak böyle bir talepte bulunamazsınız dediler.


Bende gazetedeki demeçten bahsettim yine olumsuz yanıt aldım. Bugün tüketici hakem heyetine 2 kredimden toplam 1950 TL komisyon ücreti kesilmiş bunun için şikayette bulundum. Ücret iade edilsin şikayeti geri alım.

Doğan 1.496 Okunma

Cevaplar

  • Doğan21 Şubat 2015

    arayan soran yok.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön