01 Mayıs 2013
#1772447

Ziraat Bankası Kredi Kartıntan Haber Yok!

Yaklaşık 2-3 ay önce sivas bölge Ziraat Bankasına kredi kartı başvurusunda bulundum, Geçen haftalarda Sivas Hayrisığırcı caddesi üzerindeki Ziraat bankasına başka bir konudan gittiğimde ben sormadan görevli arkadaş kredi kartımın geldiğini başvuru yaptığım yerden almamı söyledi buna binayen daha sonraki zamanlarda bölge Ziraat bankasına gittiğimde müşteri temsilcisi kredi kartımın gelmediğini söyledi.


444 lü numaradan sormamı söyledi malumunuz üzeri 444 lü numarayı aradım ne çare yok şunu tuşla bunu tuşla derken bir sonuç alamadan aynı gün aynı bankanın başka müşteri temsilcisi kredi kartımın geldiğini adresten bana ulaşamadıklarını, 444 ü aramamı söyledi 60-70 gündür haber yok.

Muzaffer Muzaffer 51 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

Ziyaretçi Yorumları