15 Mayıs 2013 #1799745

Ziraat Bankası Kredi Kartımdan Yıllık Aidat Kesildi!

Kredi kartlarından aidat kesilmesinin yasal olmadığına dair çıkan onca habere karşın kredi kartımdan 15TL lik yıllık aidat kesildi ve bununla da kalmayıp bu ücreti ödememiş olmam sebebiyle her ay kendi kestikleri para üzerinden bu ücret faizlendiriliyor.


Defalarca itiraz etmiş olmama rağmen bu ücret üzerinden faiz işlemeye devam ettirdiler ve bugün bankadan aldığım bir telefonla borcumun 35 TL ye yükseldiği ve ödeme yapmazsam yasal işlem uygulanacağı bildirildi.


Bankaya asıl borcum 1. 30 TL, yani benim yaptığım harcama. Bu ücretin üzerine 15TL ekleyip üstüne faiz bindirip 35 TL haline gelmesi birkaç aylık süreç. Üstelik yasal olarak işlem uygulanacakmış. Yaptıklarının hangi kısmı yasal ?

Filiz 65 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön