18 Ekim 2016 #6715408

Ziraat Bankası Kredi Kartım Sınırlandırılmış!

İki veya üç gündür kredi kartımla işlem yapamıyorum, ödemelerim var hiçbirini yapamıyorum. Bugün kredi kartımı bankamatiğe taktım teknik bir nedenden dolayı işlem yapılamıyor deyip kartımı geri verdi. Bende müşteri hizmetlerini aradım kartınız geçici bir süre kullanıma kapatılmıştır banka şubesine gidiniz diyor.


Koskoca Ziraat Bankası madem kartımı kullanıma kapattın bana haber verme zahmetinde bile bulunmuyorsun. Yazıklar olsun. Ben yolculukta olabilirdim veya kartla ödeme yapmam gereken acil bir durumum olabilirdi. Yazıklar olsun böyle bir bankaya. Yedi yıldır kullanmaktayım sırtımızdan o kadar para kazandın Yazıklar olsun.

Selçuk 661 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk21 Ekim 2016

    Ziraat Bankası yedi yıldır kullanmış olduğum kredi kartını hiçbir sebep göstermeden iptal etti. Yedi yıl boyunca kartın tek bir ödemesini bile aksatmadım. Yazıklar olsun böyle bir bankaya. Yedi yıl boyunca sırtımızdan para kazandı.

  • Selçuk20 Ekim 2016

    bugün tüm gunum ziraat banka şubesinde geçti ve defalarcada müşteri hizmetleriyle gorustum ve en sonunda banka gorevlisi ile müşteri hizmetlerini gorusturdum yine sorun cozulmedi. En sonunda kredi kartım tamamen iptal edilmiş. Nedenini soruyorum bilen yok. Kim iptal etti diyorum bilen yok. Yedi yildir kullandığım hiçbir borcu olmayan kartı iptal edildi. Ve benim uzuldugum kisim banka bana ne zaman haber verecekti. Acil bir durum olsa karttan ödeme yapmam gerekse ne olacak. Hizmet sıfır. büyük bankacilik bu olsa gerek.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön