19 Ekim 2016

Ziraat Bankası Kredi Kartım Haksız Yere Donduruldu Ve Bir De Yıllık Aidat Kesti!

5 yıldır Ziraat Bankası müşterisiyim ve 4600 TL limitli Ziraat kredi kartımı aktif olarak kullanıyordum ve her ay tam ödeme yapıyorum!. Haziran ayında açığa alındım ve mahkemeye verdim. 4 aydır aydır tarih bekliyoruz ve maaşımın 2/3'ü tabii ki yatıyor. Ziraat Bankası cuma günü bana sürpriz yaptı ve bilgilendirme dahi yapmadan kredi kartıma geçici bloke koymuş ve komik olarak dondurulmuş. Kredi kartıma yıllık aidat kesmiş! Ne hak ile düzenli ödeme yapan müşterinize haber bile vermeden bloke koyarsınız ve bir de ne hak ile kullandırmadığınız karta aidat kesersiniz?

Süleyman 634 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman25 Ekim 2016

  Hiç kimse hiçbir ilgi göstermedi ve kendi çabamla yazdığım dilekçe ile tüm Ziraat Bankası kredi kartlarımı sonunda kapattım. Hiç kimseye de Ziraat kredi kartı önermem. Sanki Ziraat Bankası'na muhtaç yaşıyormuşuz gibi müşterisi ile gram ilgilenmeden tavır takınıyor. Ülkemizde onlarca ilgili banka var. Yazıklar olsun.

 • Süleyman21 Ekim 2016

  Bir saat önceki yorumum üzerine pişmiş pişmiş şu cevabı mesaj attılar: "Bildiriminiz konusu ile ilgili olarak Bankamiz şubesi ile irtibata gecebilirsiniz. Esenlikler dileriz. " Bu denli müşteri memnuniyetsizliği emeği için yazıklar olsun Ziraat Bankası!.

 • Süleyman21 Ekim 2016

  2 gün geçti ve halen arayan olmadığı gibi bir de dalga geçer gibi ek kartıma da geçici bloke koymuşlar. Tüm borcumu (2050 TL) ödedim, bugün Ziraat Maksimum kartımı kapatıyorum inşallah.

 • Ziraat Bankası Temsilcisi19 Ekim 2016

  Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön