01 Nisan 2013 #1718586

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatının İadesini İstiyorum!

Ziraat Genç Kredi kartına sahibim. Kartı verirken 5 yıl boyunca hiç bir aidat ücreti kesilmeyecek denilmişti. Fakat bu ay ki hesap hareketlerime baktığımda 27/03/2013 de "Kart Aidat Ücreti" diye 15 lira hesabıma yansıtılmış. Bu 15 liralık işlemin iptali / iadesini istiyorum.

Ömer 95 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı23 Nisan 2013

    Ziraat Bankası çalışanı Başak hanıma çok teşekkür ederim. Konuyu sürekli takip etti. İade konusunda gecikme olduğunda, iade işlemi gerçekleştiğinde falan sürekli arayıp haber vererek, konuya olan hassasiyetini gösterdi. Çok teşekkürler tekrardan..

  • Ömer02 Nisan 2013

    Atmış olduğunuz mailde kampanya koşullarına uymadığımı belirtmişsiniz. Hangi koşula uymadığımı da bildirirmisiniz lütfen.. Yapılan değerlendirme sonucunda Genç Kart kampanya koşullarına uymadığınız için kart ücreti itirazınızın olumlu karşılanması mümkün bulunmamaktadır. Genç kart kampanya koşulları hakkında bilgi almak amacıyla şubeye başvuru yapabilirsiniz.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön