05 Mart 2015

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırma!

5 yıldır kullanmış olduğum Ziraat Bankası kredi kartını düzenli olarak ödemelerini yapmaktaydım. Fakat son zamanlardaki olumsuz iş koşullarım nedeniyle önümüzdeki dönemlerde kartımın borcu ile ilgili soru yaşamamak adına mevcut borcumun yapılandırılması için banka şubesi ve müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelere rağmen hiçbir sonuç alamadım.


Borcum 54.000 TL ben aylık 1000-1500 civarı aylık ödeme yapacak şekilde taksitle ödemek istiyorum ama banka yetkilileri kredi notum izin vermediği için hiçbir işlem yapamayacaklarını söylüyorlar.
Ödeme taraftarı olduğum halde hiçbir yetkilinin ödeme konusunda yardımcı olmaması ne kadar doğrudur.
İlgililerden acil çözüm ve yardım bekliyorum.

Sedat 599 Okunma

Cevaplar

  • Sedat06 Nisan 2015

    Ziraat Bankası yetkilileri sadece şikayete cevap vermek için beni aradılar hiç bir çözüm sunulmadı. Ayrıca ziraat web sitesine yazın dediler 2 defa yazdım hiçbir cevap alamadım. Tam 3 ay oldu defalarca aramama mail yazmama rağmen hiç bir şekilde ilgilenilmedi. En başta devlet bankasıdır en iyi kolaylığı gösterirler diye bi düşüncem vardı fakat şunu anladım ziraat bankasında müşteri ilişkileri sıfır! Ben borcumu ödemek istiyorum bana yol gösterin yardımcı olun diyorum. Sadece şikayetim budur.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi05 Mart 2015

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön