03 Mayıs 2013 #1776850

Ziraat Bankası Kredi Kartı Faizleri!

Hesapta 2 yeni masraf-ücret başlığı görünmekte. Bu başlıklar hiç bir kredi kartı ekstresinde bulunmamaktadır. Ziraat bankasının yeni icadı. Şimdi sıkı durun belirtilen masraf kalemlerinin müşteri hizmetleri tarafından açıklanışı; kredi faizi: Bir ekstre döneminde gelen borcun asgarisini ödediğinizde geriye kalan borç için (sözde) bankadan kredi çekilmiş oluyormuş! Bu başlıkda o borç için alınan faiz miş!


Taksit faizi: Yine bir ekstre döneminde gelen borcun asgarisi ödediğinizde o ekstre döneminde yapmış olduğunuz taksitli alışverişlerden dolayı yansıtılan faiz miş! Bakalım Ziraat bankasının bu faiz kalemleri için açıklaması ne olacak?

Duygu 52 Okunma

Cevaplar

  • Duygu06 Mayıs 2013

    Konuyla ilgili banka tarafından bana hala geri dönüş yapılmamıştır.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön