13 Mayıs 2013 #1793831

Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidatı Mağduruyum!

Ziraat Bankası Mensup yakını olarak Bankanızın kredi kartını kullanmaktayım. Ayrıca Ziraat Emeklilik' ten sözleşmem mevcut. Bu sözleşmemin ödemesi de kredi kartım üzerinden otomatik ödeme talimatı ile ödenmektedir. 2012 yılında da tarafımdan kredi kartı aidatı kesilmiş ve bu kesilen aidata itiraz dilekçesi göndererek hakkımı aramıştım.


Bu kesilen kart aidatı da bir sonra ki ayda tarafıma iade edilmiştir. Fakat 2013 yılında kesilen kart aidatı içinde aynı işlemi yapıp ve tarafıma iade edilmesini beklerken, iade işlemi yapılamaz diye bir cevapla karşılaştım. 2013 yılında alınan kart aidatı tarafıma iade edilmezse kredi kartımı kapattırıp bir daha bankanızla çalışmayacağım.

Gizem 77 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön