28 Kasım 2013

Ziraat Bankası Kredi İşlemleri!

Şikayetim söz konusu banka kız kardeşim konut kredisi kullandı, bende kefil olmuştum çünkü, konut kredisi kullandırtan memularda konutu hipotek alıyoruz sana bir zarar gelmez dediler, süre kısıtlı olduğu için fazla yazamıyorum, şu an kredi 1 yıldır ödenmiyor. Banka evi satışa gitmiyor benden tahsil etmeye çalışıyor.


Neden banka kredi verdikten sonra tapu tescil davası açılmış, bunu da yapan eniştem evi aldığı patronu A*** A*** ve diğer mütahitler, yani hepsi bir yanıltmaca. Ben çok mağdur edildim, kaç defa suç duyurusda bulundum avkat tuttum hiç sonuçlanmadı. Bana git hangi taş büyükse ona kafanı vur diyorlar, banka avukatı da eniştem ve ailesi de, ne olur bana yardım edin.

Nuray 75 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi28 Kasım 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön