11 Eylül 2013 #2005939

Ziraat Bankası Kredi Dosya Masrafı İadesi!

10/09/2013 tarihinde Ziraat Bankası, Ankara/Etimesgut şubesinden konut kredisi dosya masraflarımı geri alabilmem için, Tüketici Hakem Heyetine vermek için krediye ait kesinti hesap hareketlerini içeren sadece A4 bir tane çıktı için tarafımdan 20 TL ücret talep ettiler.


Bu ücrete itiraz ettim 6 TL istediler buna da itiraz ettim en sonunda 3 TL ye hesap hareketlerini aldım. Buraya kadar tamam da hele Bankanın Resmi Kurum olmasından olacak ki çalışanlarının nasıl olsa maaşım sabit mantığı ve işine son verilmeme ve benzeri nedenlerden olacak ki, müşteriye karşı olan davranışları son derece kaba ve kırıcıdır. Ben Devletimin Bankasında bu durumdan çok rahatsız oldum.

Hikmet 121 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet15 Eylül 2013

    Bu anlayışla asla ziraat bankasını tercih etmem

  • Ziraat Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 444 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön