20 Ekim 2016

Ziraat Bankası Konut Kredisi Yapılandırma Bilmecesi

3 ay önce 1,05 oranla konut kredisi kullandım. Şu an ki oranlar 0,90 olduğu için yapılandırma yapmak istediğimde olumsuz cevap verilmekte. Konut kredisini kullanırken oranların düşmesi halinde indirim yapılacağı söylendi ve bu nedenle Ziraat Bankasını tercih ettik. Şu an yapılandırma yapamayacaklarını yapılandırma oranlarının ise 1.20 olarak hesaplanacağı söylendi. Nedeninin, neden yapılamadığının tarafıma yazılı olarak bilgi verilmesini istiyorum.

Yasin 899 Okunma

Cevaplar

  • Yasin20 Ekim 2016

    Şikayetimize cevap vermek yerine oluşturdukları şablon cevabı kopyalayıp yapıştırmışlar. Sabit faizli olduğu için yapılandırmıyoruz diye cevap veriyorsanız niye kredi kullanımı sırasında faiz oranlarının değişmesi halinde yapılandırma yaparız diyorsunuz.

  • Ziraat Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön