27 Ekim 2016 #6795790

Ziraat Bankası Konut Kredisi Ve  EFT Ücreti İle İlgili Ret Cevabı

07.10.2016 tarihinde İstanbul Büyükçekmece Mimaroba şubesinden 166.600 TL konut kredisi kullandım. İşlemler tamamlandıktan sonra satıcının halk bankası hesabına yatırılan tutardan 500,00 TL EFT ücreti kesilmiş. Durumu fark edip itiraz ettiğimde de banka yetkilisi temsilci tarafından "yanlışlık olmuş kusura bakmayın, hemen genel müdürlüğe itiraz ediyoruz, geri yatar" cevabı ile bir nevi avutuldum.


Bugün edindiğim bilgiye göre de genel müdürlükten ret cevabı gelmiş. Bu durumda hiçbir koşulda bilgilendirme yapılmayan bir masraf, cebren tarafımın rızası olmadan tahsil edilmiştir. Acilen bu tutarın geri ödenmesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüketici heyetlerinde hakkımı arayacağımı ve bu işin peşini bırakmayacağımı beyan ederim. Umarım pek çok insanın mesailerinden zaman almayız. 10 yıl boyunca müşterisi olacağım devlet bankamız ile gönül bağımız kopmaz.

Çağdaş 1.557 Okunma

Cevaplar

  • Ziraat Bankası Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin şikayeti değerlendirmeye alınmak üzere Bankamız ilgili birimine iletilmiştir. Şikayetin çözümü için gerekli işlemler yapılarak müşterimize konu hakkında bilgi verilecektir. Değerli müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.ziraatbank.com.tr web sitemizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla, T.C Ziraat Bankası A.Ş. 0850 220 00 00 www.ziraatbank.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön